ZNÁMI Ľudia, ktorí nosia parochne

ZNÁMI Ľudia, ktorí nosia parochne   

Vlasy neodmysliteľne patria ku každému, ale existuje veľa dám, ktoré si k rôznym štýlom dopomáhajú parochňami. Ktoré svetoznáme krásky sa za to nehanbia a ktoré to nikdy nepriznali? 

 

Skôr kvôli móde než praktickosti - Paris Hilton (38) je jedna z tých krások, ktoré parochňu nosia kvôli móde a nie kvôli tomu, že by trpela nedostatkom vlasov. Proste rada len neustále zmeny, ktoré jej parochňa prináša. Okrem dĺžky vlasov strieda aj ich farby. Mala platinovú blond, hnedú aj svetlo ružovú. Paris sa toho skrátka nebojí.

 Paris se paruky líbí

 


John Travolta (65) je jedným z najznámejších hollywoodskych hercov a parochňu nosí už niekoľko rokov. Herec je totiž v skutočnosti plešatý. Pokiaľ ho ale stretnete bez parochne, nič sa nedeje. Pokojne sa s vami vyfotí aj bez nej. 

 John Travolta se vyfotí i bez paruky

 

Parochňu nosia aj kvôli zničeným vlasom.V roku 2016 priznala herečka Keira Knightley (34), že už viac ako päť rokov nosí parochne, aby zakryla poškodenú pokožku hlavy, ktorú získala, keď experimentovala s rôznymi vlasovými trendmi. Určite ste si všimli, že jeden deň má roztomilé mikádo a druhý dlhé vlnité vlasy. "Mala som na sebe snáď každú farbu. Farbila som sa skoro na každý film. Moje vlasy boli tak zničené, že mi začali padať. Posledných päť rokov používam parochne a je to tá najlepšia vec, čo som sa rozhodla urobiť, "priznala herečka.

 Keira má zničené vlasy

Tento pohľad je veľmi smutný. Modelka Naomi Campbell (48) má vlasy po stranách skoro vytrhané. Kráska je známa pre svoje dlhé rovné vlasy, ale málokto vie, že modelka je v skutočnosti skoro plešatá. Aj ona si vlasy zničila kvôli neustálym úpravám vlasov a bez parochne ju skoro neuvidíte. Vzhľadom k tomu, že sa jej podarilo zbaliť Liama ​​Payna, (25) má zrejme aj iné prednosti než vlasy.

Pohled na Naomi je hodně smutný

 

Angelina Jolie (43) je jednou z najkrajších žien sveta, ale málokto tuší, že jej vlasy nie sú jej. Nie je žiadnym tajomstvom, že nosí parochne vo filmoch, v ktorých hrá, ale mnoho ľudí prekvapilo, že tento variant volí aj v skutočnom živote.

  Angelina nosí paruky ve filmech i ve skutečnosti

 

Parochne verejne podporuje Ciara (33) - je známa tým, že nosí parochne a príčesky. Svetu síce ukázala svoje dlhé a zdravé vlasy, ale častejšie nosí parochne, hlavne kvôli tomu, že rada mení štýly. Jej najobľúbenejšia parochňa sú jemne vlnité hnedé vlasy, ktoré nosí hlavne na červený koberec. Ciara verejne priznala, že proti parochniam nič nemá a že ich naopak podporuje. 

Cara se za paruky nestydí

 

Chameleon Cara - Cara Delevingnová (26) je jednou z celebrít, ktorá si robí, čo chce. Všetci vieme, že sa kvôli jednému filmu nechala oholiť dohola, ale rada sa ukazuje aj v dlhých vlnitých vlasoch. Cara svoje vlasové premeny ukazuje často na Instagrame a vyzerá to, že sa cíti dobre v každom strihu či farbe vlasov. Parochne nosí aj na prehliadky aj do filmov.

 Cara je vlasový chameleon

 

Nikoho neprekvapí, že nosí parochne aj Kim Kardashian (38) - zdieľa s fanúšikmi na Instagrame skoro celý svoj život. Kim je známa tým, že má falošné riasy, preoperovanú postavu a vraj sa nebojí ani botoxu. Nikoho preto neprekvapí, že je veľkým fanúšikom parochní a všemožných príčeskov. Umožňujú jej zostať neustále trendy a IN a je jedno, akú farbu či strih na sebe zrovna má. 

Kim paruky přiznala i na Instagramu

 

Aj herečka Katie Holmes (40) nosí parochne. Je až veľmi dobre vidieť, že to nie sú jej vlasy. Rozdiel bol v parochni, čo na sebe mala v roku 2015 na Met Gala, ktorá jej naozaj pristala. Katie ale viac pristane kratšie mikádo, ktoré nosí v súkromí. Nikdy ale nemôžete tušiť, či má Katie vlasy svoje alebo umelé, pretože herečka ich neustále strieda.

 Tahle paruka se Katie moc nepovedla

 

Parochne samozrejme nosí aj Lady Gaga (33), predovšetkým na červenom koberci, ale aj v hudobných videoklipoch. Parochne boli dlhú dobu súčasťou jej imidžu. V poslednej dobe ale nosí speváčka a herečka parochne aj na rozhovory a v bežnom živote. Sama ale zatiaľ nepriznala, že by sa k tomuto kroku rozhodla, ale jej fanúšikovia sú si takmer istí.

Paruky jsou součástí image Lady Gagy

 

Gwen má svoje vlasy zničené. Ako niekto môže nosiť cez dvadsať rokov platinové vlasy a nemať ich zničené? Jedno slovo. Nemôže. Gwen Stefani (49) nosí parochne, aby ochránila svoje pravé vlasy a zotavila ich z neustálych úprav. Podľa jej štylistky používa len kondicionér a tužidlo. Gwen si tak často pomáha klipsňami a parochňami. Speváčke to nemôžeme mať za zlé, ako matka dvoch detí to nemá jednoduché a nemá čas sa o vlasy neustále starať. 

Gwen má vlasy hodně zničené

 

Raz dredy, druhýkrát mikádo - Herečka Zendaya (22) veľa experimentuje, čo sa vzhľadu týka. Má jedinečný štýl, ktorý mení spoločne so svojimi vlasmi. V posledných rokoch sme ale herečku skoro nikdy na červenom koberci nevideli s jej prirodzenými vlasmi. Raz na sebe má červené kudrlinky, druhýkrát dokonale vyžehlené čierne vlasy. Zendaya sa toho proste nebojí a to je dobre.

 Zendaya mění vlasy skoro pořád

Späť do obchodu