Akú výhodu majú Lace Front parochne?

Výhody LACE FRONT Parochní 

Dámy sa rozhodnú nosiť parochne z mnohých dôvodov, počnúc vypadávaním vlasov až po vzrušenie vyskúšaním rôznych farieb a štýlov vlasov. Aby sa vaše vyhľadávanie trochu zjednodušilo, tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o úžasných výhodách Lace front parochní! 

Čo je Lace front parochňa? 

Lace front parochne nosili hollywoodske hviezdy  a celebrity ako BeyoncéKardashiansJennifer Lopez a Tyra Banks, aby im umožnili mať dokonalý účes pre filmy, koncerty a koberce a zároveň aby nebolo vidno, že majú parochňu. Počas posledných desiatich rokov sa parochne Lace front stali populárnymi a niet divu, prečo! Dizajn týchto parochní vyniká ich priezračnou čipkovou konštrukciou, ktorá spôsobila revolúciu  v prirodzenom vzhľade parochne. Parochňa Lace front má malý priesvitný čipkový panel pripevnený k vlasovej línii parochne. Na tento účel sú prišité vlasové pramene, ktoré spôsobujú nezistiteľnú vlasovú líniu a ilúziu, že nové vlasy rastú 

LF 1

Prečo je lace front parochňa tak populárna? 

Prirodzený dojem pri nosení Lace front parochne je jednou z najväčších výhod - “ilúzia vlasov rastúcich z prírodnej línie vlasov”. Vzhľadom na to, ako prirodzená parochňa vyzerá, je takmer nemožné povedať, že nositelia majú vôbec parochňuLace front parochne sú skvelé na maskovanie neprirodzenej hranice medzi vašou parochňou a pokožkou, takže sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú nové účesy na preskúmanie a nechcú, aby ich okolie zistilo, že majú parochňu.  

 LF2

Komfort je kľúčom  

Lace front parochne majú tendenciu byť ľahšie a pohodlnejšie ako mnoho iných parochňových konštrukcií, najmä pri horúcom počasí alebo pri dlhom nosení parochne, keď sa vaša pokožka hlavy stáva teplá a začne sa potiť. Pri nosení Lace front parochne však môže vaša pokožka hlavy dýchať, pretože čipka je tak číra. 

Mnoho žien zistilo, že Lace front parochňa je prirodzenejšia, nakoľko parochňa nemá okraje; je to z toho dôvodu, že sa parochňa a pokožka zlúčia a vytvoria prirodzenú vlasovú líniu, ktorá vám poskytne väčšiu dôveru pri skúmaní možností stylingu alebo aj pri problémoch s vypadávaním vlasov či iných zdravotných problémoch.  

 LF3

LF5 LF4LF6

 

Späť do obchodu