Trendy parochní pre rok 2023

Vitajte, prišiel ďalší nový rok a s ním aj nový štýl a móda a ak chcete držať krok s najnovšími trendami, zamilujete si našu kolekciu ombre parochní.  

 Ak chcete účes, ktorý vyzerá nenútene a nikdy nevyjde z módy, zvoľte práve ombre dámske parochne.

Táto kolekcia obsahuje množstvo úžasných štýlov v odtieňoch čiernej s blond, ako napríklad na obr. nižšie parochňa Sofia, či čiernej s hnedou, ktoré vám dodajú svieži a moderný vzhľad.  Proste forma krásy, ktorá využíva svetlé a tmavé tóny na zvýraznenie a oživenie. Možností je veľa: ombre krátke parochne, ombre polodlhé parochne a ombre dlhé parochne.

 

Tento princíp platí aj pre trendy vo farbe vlasov. 

Melír je zvyčajne výrazná farba, ktorá zanecháva ostrý kontrast, vyzerá skvele a oživí účes, ako vidíte na tejto dámskej parochni Regine , ktorá patrí medzi luxusné parochne.

 

Ak hľadáte elegantný bob, alebo dlhé vlasy s množstvom prechodov farieb, nájdete presne to, čo potrebujete, proste moderné parochne.

Vytvárajú fantastický look v každej situácii.

Či už idete na formálnu udalosť alebo idete na večer do mesta s priateľmi, môžete si vytvoriť vlastný vzhľad, ktorý na každého zapôsobí.  

Ak máte radšej dlhé vlasy, či farebné vlasy, náš e-shop svetparochni.sk má široký výber, kde nájdete kvalitné parochne, modré parochne, ružové parochne, pánske parochne, detské parochne a tiež rôzne doplnky, šatky, sponky...

                     

 

 

Možnosti sú prakticky nekonečné.

Nájdite svoj štýl.

 

Späť do obchodu