Toto sú trendy parochní v roku 2022

Je to oficiálne jedno z našich obľúbených ročných období – predpovedanie trendov parochní, na ktoré sa tešíme v roku 2022. Po viac ako roku strávenom doma sa nositelia parochní, ktorí túžili vytiahnuť svoje úlovky z úkrytu, vrátili a zvykli si na „nový normál“. Pre začiatok sme videli, ako sa ľudia cítia oveľa pohodlnejšie pri hre so strihmi a farbami.

Samozrejme, musíme poďakovať niektorým z našich obľúbených celebrít za to, že nám predviedli niektoré z trendov, ktoré sa v novom roku objavia. Ak hľadáte inšpiráciu pre vašu nástenku na úpravu vlasov, mali by ste sa pozrieť na také, ako sú Doja Cat, Megan Thee Stallion a Cardi B, pretože sú hlavnými trendmi v parochniach, ktorí sa neboja vyjsť zo svojho pohodlia, a zároveň nás inšpirujú urobiť to isté.

 

                               1     2     3

      

Naším poslaním je priniesť štýl ľuďom a ponúkame produkty, o ktorých si myslíme, že si ich zamilujete rovnako ako my.

 

Creative Fringe

Ak hľadáte možnosti parochne, ktoré nevyžadujú lepidlo (alebo neviete, ako parochňu „položiť“) ofina je vzhľad, po ktorom by ste mali v novom roku ísť. Najlepšia časť ofiny, ktorá je v trende je, že môžete použiť rovnú, vlnitú alebo kučeravú ofinu. Vyberte si vzhľad, po ktorom vaše srdce túži! Tu sú niektoré z našich obľúbených.

                                   4     5     6

 

Rapunzel Vibes

Ak sú vašou predstavou o dobrom vlasovom dni dramaticky dlhé vlasy pripomínajúce Rapunzel, s radosťou sa s vami môžeme podeliť o to, že v nasledujúcom roku sú trendy dlhšie vlasy. S dĺžkou možno budete chcieť zvážiť investíciu do vysokokvalitnej dlhej parochne, ktorá minimálne opadáva a zamotáva sa a môže vám vydržať roky. Toto sú naše tipy na krásne dlhé parochne.

         

     7     8     9     10

 

Asymetrické Boby

Ako ste si už mohli všimnúť, niektoré z trendov parochní, ktoré vidíme v roku 2022, sú obraty v trendoch, ktoré už poznáme a milujeme – a boby nie sú iné. V novom roku sa tešte na to, ako pozdvihnete svoje obľúbené strihy bobov na vyššiu úroveň pridaním drzého asymetrického zákrutu. Nie je to obyčajný bob, je to zábavný bob.

                                                                                                     11

 

Kontrastné korene

Hranie sa s výraznou farbou je v priebehu rokov dlhodobým trendom nositeľov parochní. Koniec koncov, parochne vám dávajú možnosť rozhýbať akúkoľvek farbu vlasov bez toho, aby ste ohrozili zdravie vašich prirodzených prameňov. Jeden špecifický farebný trend, na rok 2022, sú farebné korienky. Môžete ísť odvážne s jasnými (a la Billie Eilish ) alebo prirodzenejšie s blond, hnedými a čiernymi korienkami. V našej ponuke nájdete rôzne farebné kombinácie.

 

                                                                                                     12

 

Reverzné Ombré

Ombré je jednou z tých farebných techník, ktoré snáď nikdy nevyjdú z módy. V roku 2021 mala farba, ktorá postupne prechádza z tmavej do svetlej od korienkov ku končekom, vo svete parochní dosť silné zastúpenie. V roku 2022 môžeme očakávať prevrat v technike farieb – reverzné ombré.

Ako už názov napovedá, táto farebná technika je presným opakom tradičného ombré a namiesto toho postupne vybledne zo svetlej pri korienkoch do tmavšieho odtieňa na končekoch vlasov. Tento štýl možno dosiahnuť prechodom z blond do čiernej, ale dá sa dosiahnuť aj výraznými farbami.

 

Oranžová

Po tom, čo sme v roku 2021 videli obrovský dôraz parochne červenej farby, bolo len otázkou času, kedy pomaly začneme postupovať smerom k oranžovej. Aj keď sa niektorí možno nerozhodnú pre žiarivo oranžové vlasy v treskúcej zime, do jari by sme mali vidieť niekoľko nadšencov parochní, ktorí sa hrajú s oranžovými štýlmi.

Preto neváhajte a vyskúšajte aj vy niektorý z nových trendov na rok 2022.

                                                                                                    13

Späť do obchodu